رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 24 May

جلسه قرارگاه مشترک جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه طرح تکمیلی محله محور مبارزه با کرونا با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع)، رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا استان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و اعضا در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا استان در این جلسه، اظهار کرد: همه باید تمام توان خود را برای گام پنجم بسیج ملی مبارزه با کووید ۱۹ و طرح شهید سلیمانی بکار گیرند.

«معروف بسطامی» ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای ارزشمند همه عوامل و دست اندرکاران این طرح، گفت: استان ایلام جزو استان های موفق در طرح شهید سلیمانی است و امید است در گام پنجم با اجرای این طرح شاهد کاهش مبتلایان باشیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز در این جلسه  با بیان اینکه  پیک چهارم کرونا با گفتار درمانی کنترل نمی شود، اظهار کرد:  گام پنجم بسیج ملی مبارزه با کووید ۱۹ با هدف قطع زنجیره و کنترل ویروس در استان ایلام آغاز شده است.

سردار « جمال شاکرمی» با تاکید بر اینکه رهگیری حداکثری و  واکسیناسیون عمومی و آموزش از جمله اهداف مهم در گام پنجم است، یادآور شد: اتحاد ملی و مشارکت اجتماعی دو موضوع اساسی در کاهش و کنترل بیماری کرونا است.

وی با اشاره به اینکه در گام پنجم باید رویه را عوض کرد و نواقص و ضعف ها برطرف شود، خاطرنشان کرد: باید قوانین سخت و جدی در قبال نقض کنندگان قرنطینه اعمال گردد.

گفتنی است این جلسه با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، فرمانده سپاه استان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر، معاون بهداشتی، مدیر روابط عمومی دانشگاه، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و سایر مسئولان و کارشناسان کمیته‌های مختلف؛ قرارگاه مشترک جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی معاونت سیاسی امنیتی استانداری ایلام برگزار شد.

در این جلسه اعضا پس از ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های حوزه کاری، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در راستای اجرای گام پنجم و طرح تکمیلی محله محور مبارزه با ویروس کرونا پرداختند.

همچنین در پی بحرانی شدن وضعیت کرونا در مناطق جنوبی استان« محمد نوذری» استاندار ایلام، بسطامی رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد کرونای استان به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام را مأمور بررسی اوضاع منطقه کرد.

براساس این گزارش معروف بسطامی سرپرست معاونت استانداری و رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا و دکتر جمیل صادقی فر معاون دانشگاه علوم‌پزشکی استان و دبیر قرارگاه عملیاتی کرونا به همراه تعداد دیگری از مسئولان استانی ظهر امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه عازم شهرستان آبدانان شدند تا نشست قرارگاه را با حضور فرمانداران سه شهرستان آبدانان، دهلران و دره شهر برگزار نمایند و تصمیمات لازم جهت مهار کرونا در این مناطق اتخاذ شود.

اخبار مرتبط