رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July

حامد گنجی/ایلام۵۳، رضا فیض اللهی از پیشکسوتان دفاع مقدس در اجتماع بزرگ فرهنگیان، ایثارگران و بانوان شهر ایلام، دکتر قالیباف را مدیری جهادی، توانا و ولایی با کوله باری از تجربه توصیف کرد و گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مردم باید به تجربه و رزومه و کارنامه رای بدهند با این توصیف فاصله […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، رضا فیض اللهی از پیشکسوتان دفاع مقدس در اجتماع بزرگ فرهنگیان، ایثارگران و بانوان شهر ایلام، دکتر قالیباف را مدیری جهادی، توانا و ولایی با کوله باری از تجربه توصیف کرد و گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مردم باید به تجربه و رزومه و کارنامه رای بدهند با این توصیف فاصله کوله بار تجربه دکتر قالیباف با سایر رقبا از زمین تا آسمان است. بنابراین مهمترین وظیفه نیروهای انقلاب تشریح و تبیین خدمات و سوابق ایشان برای مردم است.

این پیشکسوت دفاع مقدس تصریح کرد: ما اگر فرصت کنیم تجارب دکتر قالیباف و دستاوردهای ایشان در طول چهار دهه مدیریت جهادی در سنگرهای مختلف را برای مردم تشریح کنیم، هیچ آدم عاقلی با وجود ایشان به هیچ کس دیگر برای ریاست جمهوری رای نمی‌دهد.

وی با توصیه به حامیان دکتر قالیباف به رعایت اخلاق و خودداری از تخریب رقبا، تاکید کرد: فاصله و تفاوت ایشان با رقبا آن‌قدر زیاد است که هیچکدام از آنان قابل قیاس نیست که ما بخواهیم وقت خود را صرف تخریب‌شان نمایئم.

پیشکسوت دوران دفاع مقدس در ادامه از مردم خواست برای استمرار راه شهید رئیسی رای خود را به دکتر قالیباف بدهند.

فیض الهی در پاسخ به اظهارات محمدجواد ظریف وزیر سابق امور خارجه کشورمان گفت: شماها که زمانی قدرت در دستتان بود مرتب فریاد می‌زدید و می‌گفتید رئیس جمهور یک تدارکاتچی بیش نیست! الان هم با وجود ثبات در شیوه و الگوی حاکمیت هیچ ساختاری تغییر نکرده با وجود این ایجاد شائبه و تردید و… در بین مردم و به میدان آوردن تمام سرمایه های نداشته سیاسی و…خود، اینکه اینقدر خودتان را به آب و آتش میزنید برای چیست؟ تمام داشته هایتان را یکی پس از دیگری رو می‌کنید و آرامش روح و روان خود را از دست داده و با احساسات مردم نیز بازی می‌کنید. مگر می‌شود اینگونه خودتان را حراج کنید آن هم برای هیچ؟ پس روشن است که دروغ می‌گویید.

وی در ادامه به ظریف و سردمداران فتنه ۸۸ هشدار داد و گفت: اینکه شما ده روز مانده به انتخابات اعلام پیروزی می‌کنید معنایش تکرار کلید واژه فتنه ۸۸ است! ولی کورخوانده اید؛ ملت و جریان انقلاب و رهروان حاج قاسم بیدارند و در زمان مناسب پاسخ شما را خواهند داد پس مراقب گفتار آشفته خود باشید.

فیض الهی در پایان ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر رهبر فرزانه انقلاب، ابراز امیدواری کرد تا جریان انقلاب با پیروزی در انتخابات با انتخاب دکتر قالیباف، باعث سربلندی و پیشرفت کشور شود.

اخبار مرتبط