رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۴ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Sunday 21 July
رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در اجتماع بزرگ حامیان این نامزد انتخاباتی:

مردم خودشان تدبیر و اجماع کنند/جریان انقلاب جریان وحدت و برادری‌ست/دوران آزمون و خطا به پایان رسیده

حامد گنجی/ایلام۵۳، اجتماع بزرگ حامیان دکتر قالیباف در استان ایلام با استقبال گسترده‌ی مردم برگزار شد. نصرت اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده و حماسی مردم و طرفداران دکتر قالیباف، ایشان را نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری خواند. رئیس ستاد مرکزی […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، اجتماع بزرگ حامیان دکتر قالیباف در استان ایلام با استقبال گسترده‌ی مردم برگزار شد.

نصرت اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده و حماسی مردم و طرفداران دکتر قالیباف، ایشان را نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری خواند.

رئیس ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف در استان ایلام اظهار داشت: امروز کشور ما وارد یک مقطع تاریخی حساس شده و مشکلات و مطالبات مردم غیر قابل چشم پوشی و دوران آزمون و خطا تمام شده است.

وی با اشاره به بحث اجماع نیروهای انقلاب گفت: اگر نامزد های جریان انقلاب در این انتخابات نتوانند اجماع کنند، مردم خود اجماع و تدبیر و سنجش کنند. همواره مردم ما نشان دادند از جریانات و گروه های سیاسی بعضا پیشرو تر و پیشتازتر هستند و من امید دارم نتیجه‌ی این تدبیر و هوشیاری و آگاهی مردم ان شاءالله در انتخابات هشتم تیرماه مشهود خواهد بود

حیدری ادامه داد: انتخابات هشتم تیرماه فرصتی تاریخی است و کشور ما می بایست از آن بهره‌مند شود. امروز باید کارنامه‌ها را بسنجید؛ رزومه و سوابق همه‌ی نامزدها مشخص است و در نتیجه نباید به آزمون خطا اعتنا بکنید. خودتان تشخیص دهید که چه کسی می تواند در برابر جریان فریب و تزویر مقاومت کند و یا اینکه چه کسی میتواند پس از انتخابات به مطالبات رهبری و مشکلات معیشتی مردم پاسخ دهد. رئیس جمهوری که خستگی ناپذیر باشد و شهر به شهر برود و در خدمت مردم باشد بدون شک کسی نیست جز دکتر محمد باقر قالیباف.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: انتظار داریم که جریان انقلابی با وحدت و انسجام و با بهره گیری از عقلانیت و تیکه بر عنصر مصلحت ان شاءالله در هشتم تیر ماه با رای به کارآمدی و کارنامه نشان دهند که از عقلای برخی جریان‌ها پیشروتر و پیشتازتر هستند.

نصرت‌اله حیدری در پایان تصریح کرد: جریان انقلابی جریان وحدت و انسجام و برادری است و ما همه با هم این را در انتخابات محقق خواهیم کرد.

 

اخبار مرتبط