رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July
مشاور محمدباقر قالیباف در گردهمایی فرهنگیان، بانوان و ایثارگران حامی دکتر قالیباف در استان ایلام:حرکت موفق شهید رئیسی با انتخاب قالیباف استمرار می یابد/محمدباقر قالیباف هم مکتب و هم‌سنگر حاج قاسم سلیمانی است

حرکت موفق شهید رئیسی با انتخاب قالیباف استمرار می یابد/محمدباقر قالیباف هم مکتب و هم‌سنگر حاج قاسم سلیمانی است

حامد گنجی/ایلام۵۳، معصومه فرزانه مشاور دکتر قالیباف که به عنوان از سخنرانان ویژه‌ی گردهمایی فرهنگیان، ایثارگران و بانوان حامی قالیباف حضور داشت بر لزوم انتخاب دکتر قالیباف به عنوان رئیس جمهور آینده‌ی کشور و ادامه‌ی راه شهید رئیسی تاکید کرد. معصومه فرزانه مشاور محمد باقر قالیباف در همایش بزرگ بانوان و فرهنگیان و ایثارگران حامی […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، معصومه فرزانه مشاور دکتر قالیباف که به عنوان از سخنرانان ویژه‌ی گردهمایی فرهنگیان، ایثارگران و بانوان حامی قالیباف حضور داشت بر لزوم انتخاب دکتر قالیباف به عنوان رئیس جمهور آینده‌ی کشور و ادامه‌ی راه شهید رئیسی تاکید کرد.

معصومه فرزانه مشاور محمد باقر قالیباف در همایش بزرگ بانوان و فرهنگیان و ایثارگران حامی دکتر قالیباف بیان داشت: امروز بنده شور و هیجان و حضور مومنانه شهروندان ایلامی را دیدم. من از مردم ایلام و تمام عزیزان که برای آقای قالیباف تلاش می‌کنند تشکر میکنم.

فرزانه در ادامه بیان داشت: دکتر قالیباف پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی است این سردار خلبان هفت سال از فرماندهان دفاع مقدس بودند.

وی در مورد خصوصیات و ویژگی های دکتر قالیباف عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب لقب مدیر موفق و جهادی را به دکتر قالیباف داد. ما میخواهیم این مدیر جهادی که ۱۲ سال شهر تهران را مدیریت و آن اتفاق های قشنگ را در تهران رقم زد برای کشور عزیز ایران نیز انجام دهد.

وی در ادامه گفت: ایشان فرمانده شهید تهرانی مقدم پدر موشکی ایران بودند اگه امروز با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی میکنیم بخاطر مجاهدت و تلاش این عزیزان است. دکتر محمدباقر قالیباف هم مکتب و هم‌سنگر حاج قاسم سلیمانی بودند.

معصومه فرزانه در پایان افزود: دکتر قالیباف هم‌رزم و هم‌سنگر سید ابراهیم رئیسی بودند چه کسی شایسته تر از ایشان که دنباله رو راه شهید رئیسی باشد انشالله با انتخاب ایشان استمرار حرکت موفق شهید رئیسی را در آینده خواهیم داشت.

اخبار مرتبط