رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 24 May
  • چهارشنبه 25 فروردین 1400 - 13:26
  • کد خبر : 768
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : احداث بیمارستان محلی در هلیلان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:بیمارستان محلی در شهرستان هلیلان احداث خواهد شد.

جلسه هماهنگی احداث بیمارستان محلی در شهرستان هلیلان با حضور رییس دانشگاه، معاون بهداشتی، مدیران ستادی حوزه درمان و توسعه، رییس مرکز مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه، مدیر شبکه هلیلان و دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت و معاون سلامت بنیاد علوی در شهرستان هلیلان در دفتر ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و خیرمقدم به حاضران؛ به انعقاد تفاهم‌نامه بین وزارت بهداشت و سازمان بنیاد مستضعفان کشور اشاره کرد و احداث مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستانی در مناطق محروم کشور از جمله شهرستان هلیلان در استان ایلام را از برکات این تفاهمنامه عنوان کرد.

کریمیان با بیان این مطلب که دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای احداث و اجرای طرح‌های مشارکتی بهداشتی و درمانی و بیمارستانی با بنیاد مستضعفان در استان همواره پیشقدم خواهد بود، بیان کرد: احداث و راه اندازی این گونه پروژه‌های حوزه سلامت علاوه بر ارتقاء سطح خدمات بهداشتی درمانی؛ موجب رضایتمندی مردم شریف شهرستان هلیلان خواهد شد.

او اضافه کرد:در راستای احداث بیمارستان محلی در شهرستان هلیلان، رایزنی‌های بسیاری در سطح وزارت بهداشت داشته‌ایم که خوشبختانه حاصل آنان اخذ موافقت جهت احداث این بیمارستان بوده است.

کریمیان یادآور شد: در شهرستان هلیلان با مشارکت و همکاری دانشگاه و بنیاد مستضعفان احداث بیمارستان محلی، مرکز جامع خدمات سلامت کهره، خانه بهداشت روستا‌های پیامن و دار پروشه و پایگاه مرکز اورژانس ۱۱۵ پیازآباد مصوب گردیده و خانه بهداشت روستای ماهیزان نیز در حال احداث می‌باشد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط