رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

دکتر جعفر میعادفر ، رییس سازمان اورژانس کشور و رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین ، صبح امروز با حضور در ایلام در جریان اقدامات صورت گرفته در جهت برگزاری کنگره ی عظیم اربعین قرار گرفت.

به گزارش ایلام۵۳؛دکتر معیادفر ابتدا در جلسه با معاون عمرانی استاندار در دفتر ایشان ، ضمن تاکید بر لزوم آمادگی بیشتر نسبت به ادوار گذشته ، خواستار تسریع در روند تکمیل مشکلات زیربنایی بیمارستان رازی اعم از جاده ی دسترسی، تامین آب و … جهت استفاده از ظرفیت این بیمارستان در ایام اربعین و همچنین توجه ویژه به زیرساختهای عمرانی مسیر مهران به عنوان پر ترددترین مرز کشور در روزهای پیش رو شدند.رییس سازمان اورژانس کشور در این جلسه قول مساعد داده تا در جهت تامین تجهیزات تخصصی علوم پزشکی بیمارستان رازی پیگیری های لازم را در وزارت بهداشت و درمان به عمل آورند.
در ادامه ایشان و هیئت همراه در کنار دکتر محمدی ، رییس دانشگاه علوم پزشکی و دکتر علیمرادی ، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه عازم شهرستان مهران شده و در جلسه با فرماندار مهران به بحث و تبادل نظر پیرامون تمهیدات ضروری در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به زوار اربعین حسینی پرداختند.
بازدید از پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی ، درمانگاه در حال ساخت مهران ، مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث این شهرستان از دیگر برنامه های سفری کاری یک روزه ی رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین به مهران بود.
در پایان این هیئت با حضور در بیمارستان رازی ایلام در جریان روند تکمیل این پروژه قرار گرفته و هماهنگی های لازم را در جهت بهره برداری هرچه سریعتر از این مرکز درمانی مهم انجام دادند.

اخبار مرتبط