رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۴ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Sunday 21 July

سردار جمال شاکرمی گفت: این مرکز که به صورت دو شیفت صبح و عصر فعال است، خدمات درمانی بیمارانی که نیاز به بستری دائم در بیمارستان را ندارند را انجام خواهد داد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام؛ ظهر شنبه در آیین افتتاح درمانگاه تنفسی و مرکز درمان سرپایی بیماران کرونایی در ایلام اظهار کرد: با شروع پیک چهارم کرونا و وضعیت حاد استان، با مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا برای کاهش اثرات این بیماری در جامعه، معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با همکاری دانشگاه علوم‌پزشکی درمانگاه تنفسی و مرکز بستری موقت و درمان سرپایی ویژه بیماران مبتلا به کرونا با ظرفیت ۲۰ تخت در شهر ایلام را راه اندازی کرد.

سردار جمال شاکرمی افزود: این مرکز که به صورت دو شیفت صبح و عصر فعال است، خدمات درمانی بیمارانی که نیاز به بستری دائم در بیمارستان را ندارند را انجام خواهد داد.

وی گفت: تمامی بیماران مراجعه کننده به این مرکز توسط پزشک متخصص ویزیت شده و خدمات درمانی آنان توسط کادر پرستاری مجرب انجام خواهد گرفت.

شاکرمی افزود: با راه اندازی این تخت‌های بستری موقت امیدواریم باری از روی دوش مدافعین سلامت و بخصوص بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام که به عنوان خط مقدم این مبارزه بوده برداشته شود.

وی گفت: علاوه بر این مرکز در شهرستان‌های مهران، چرداول و آبدانان نیز با استفاده از توان سپاه و سایر نهادها بیش از ۱۰۰ تخت نقاهتگاهی آماده برای بستری بیماران کرونایی تدارک دیده شده است.

اخبار مرتبط