رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 29 September
رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح در استان ایلام عنوان کرد؛

کارکنان نیروی انتظامی خدمتگزاران نظم و امنیت

گوهری گفت: کارکنان نیروی انتظامی خدمتگزاران خالص و مدافعان شجاع عرصه نظم و امنیت هستند.

عباس گوهری رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح در استان ایلام در نشست تعاملی با فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در ایام تعطیل سال و تعطیلات نوروز اقشار مختلف جامعه در تفریحی و گذراندن اوقات خود در کنار خانواده هستند، اما کارکنان نیروی انتظامی با کار مضاعف‌تر در جهت تأمین امنیت مردم در تمام نقاط جامعه از جمله شهر‌ها، محله‌ها، روستا‌ها و جاده‌ها بی‌وقفه تلاش می‌کند و مردم این موضوع برای مردم روشن است.

او با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که می‌فرماید شما کارکنان نیروی انتظامی نیروی خدمتگزار و زحمت کش هستید که یک روی رحمت و یک روی روی اقتدار دارید، افزود: در واقع این ۲ وجه در نیروی انتظامی مکمل یکدیگرند که هم اقتدار و هم رحمت کارکنان پلیس مشهود و مردم آن را لمس کرده‌اند.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در استان ایلام ادامه داد: نیروی انتظامی خارج از وظایف خود در جریان سیل و زلزله سال‌های گذشته و مقابله با ویروس منحوس کرونا تلاش کرد و جهاد شما‌ها برای رسیدن جامعه به نقطه مطلوب است که بحمدالله تلاش هایتان نتیجه داده است.

گوهری با بیان اینکه نیروی انتظامی پیشانی نظام است، اضافه کرد: کارکنان نیروی انتظامی خدمتگزاران خالص و مدافعان شجاع عرصه نظم و امنیت هستند و کارکنان نیروی انتظامی علاوه بر حفظ امنیت مردم باید مراقب رفتار خود باشند و صیانت و مراقبت از رفتار خود و رعایت حقوق شهروندی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

او در بخش دیگری از سخنان خود به نامگذاری سال ۱۴۰۰ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی اشاره کرد و یادآور شد: نقش نیروی انتظامی در این زمینه نیز بسیار پررنگ و تعیین کننده است چرا که نیروی انتظامی منحصراً تامین کننده نظم و امنیت است و پلیس با برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق می‌تواند سهم بسزایی در تحقق شعار سال را داشته باشد.

اخبار مرتبط