رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July
رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در گردهمایی فرهنگیان، ایثارگران و بانوان:

️دولت آقای قالیباف معنای واقعی پیشرفت را محقق می سازد/مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح باعث تضمین آینده‌ی کشور می شود

حامد گنجی/ایلام۵۳، گردهمایی فرهنگیان، بانوان و ایثارگران حامی دکتر قالیباف در استان به مناسبت عید سعید غدیر خم و با حضور جمع کثیری از مردم و سخنرانان کشوری در محل ستاد مرکزی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شهر ایلام برگزار شد. ️نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این گردهمایی […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، گردهمایی فرهنگیان، بانوان و ایثارگران حامی دکتر قالیباف در استان به مناسبت عید سعید غدیر خم و با حضور جمع کثیری از مردم و سخنرانان کشوری در محل ستاد مرکزی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شهر ایلام برگزار شد.

️نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این گردهمایی با تبریک فرارسیدن عید سعید غدیرخم، از حضور همه‌ی مردم، فرهنگیان، جامعه‌ی ایثارگران و خانواده‌ی معظم شهدا و نیز بانوان تقدیر و تشکر کرد.

️نصرت اله حیدری اظهار داشت: اگر آقای دکتر قالیباف در این انتخابات پیش‌رو منتخب مردم باشد، شاهد تشکیل دولتی خواهیم بود که به معنای واقعی توسعه، آبادانی و پیشرفت در زمینه های مختلف را با خدمتگزاری و کار جهادی، محقق خواهد ساخت.

️رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام با تاکید بر مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح گفت: عمل به این دو مفهوم مهم که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد، باعث تضمین آینده‌ی کشور می شود به همین دلیل نیز همه‌ی مردم را به مشارکت هرچه بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب فردی که میتواند مشکلات را حل کند، دعوت میکنیم.

اخبار مرتبط