رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July

حامد گنجی/ایلام۵۳، نشست ستاد ایثارگران استان با حضور دکتر نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان برگزار شد. ️نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از حمایت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران از دکتر قالیباف‌، حمایت آنان را ارزشمند دانست و […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، نشست ستاد ایثارگران استان با حضور دکتر نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان برگزار شد.

️نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از حمایت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران از دکتر قالیباف‌، حمایت آنان را ارزشمند دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، از اثرگذار ترین اقشار کشور هستند و حمایت آنان از دکتر قالیباف بسیار ارزشمند است.

️زهرا فیض اللهی رئیس کمیته خانواده‌های معظم شهدا ستاد دکتر قالیباف در استان ایلام نیز در این نشست به تشریح فعالیت‌های کمیته های زیرمجموعه پرداخت و گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه‌های در دست اقدام ارائه داد.

️گفتنی است در این نشست روسای کمیته ها به ارائه‌ی گزارش حوزه‌های کاری خود پرداخته و به منظور اجرای برنامه‌های آتی، با آنان هماهنگی‌های لازم به عمل آمد.

اخبار مرتبط