رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July
رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در نشست شورای راهبردی این ستاد:

اتحاد نیروهای جبهه انقلاب راهبردی و سرنوشت ساز است/دکتر قالیباف در استان ایلام دارای پایگاه رای مناسبی می باشد

حامد گنجی/ایلام۵۳، نشست شورای راهبردی ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان با حضور اعضای این شورا برگزار شد. نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این نشست تشکیل ستاد‌های مختلف در شهرستان‌ها و مناطق برای تبلیغات انتخاباتی دکتر قالیباف در استان را به فال نیک گرفت و اظهار کرد: دکتر قالیباف […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، نشست شورای راهبردی ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام در این نشست تشکیل ستاد‌های مختلف در شهرستان‌ها و مناطق برای تبلیغات انتخاباتی دکتر قالیباف در استان را به فال نیک گرفت و اظهار کرد: دکتر قالیباف در استان ایلام دارای پایگاه رای مناسبی می باشد و به همین دلیل از حضور همه مردم و هواداران دکتر قالیباف در ستاد‌ها تقدیر و تشکر می‌کنیم

رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام با تاکید بر انجام برنامه‌های تبلیغاتی، افزود: تا قبل از بسته‌شدن مهلت تبلیغات، برنامه‌های مختلفی با حضور مهمانان و سخنرانان مطرح کشوری خواهیم داشت.

نصرت‌اله حیدری همچنین گفت: اتحاد نیروهای انقلاب در جریان انتخابات، راهبردی و حساس است و می‌تواند سرنوشت ساز باشد. بنابراین موضوع اتحاد جبهه انقلاب در استان ایلام برای ما بسیار مهم بوده و آن را به دقت پیگیری می‌کنیم.

گفتنی است در این نشست ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پیشنهادات و راهکارهای مختلف برای این مهم مطرح و درباره‌ی آن‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

اخبار مرتبط