رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۱۳ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 20 July

حامد گنجی/ایلام۵۳، نشست دانشگاهیان حامی دکتر محمدباقر قالیباف در ستاد مرکزی این نامزد انتخاباتی در استان برگزار شد. نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف در استان ایلام در این نشست گفت: قشر دانشگاهی از اقشار تاثیرگذار در هر جامعه‌ای هست و حمایت این قشر در استان از جناب قالیباف، علاوه بر اینکه نشان […]

حامد گنجی/ایلام۵۳، نشست دانشگاهیان حامی دکتر محمدباقر قالیباف در ستاد مرکزی این نامزد انتخاباتی در استان برگزار شد.

نصرت‌اله حیدری رئیس ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف در استان ایلام در این نشست گفت: قشر دانشگاهی از اقشار تاثیرگذار در هر جامعه‌ای هست و حمایت این قشر در استان از جناب قالیباف، علاوه بر اینکه نشان دهنده‌ی شخصیت و وجهه‌ی علمی آقای قالیباف می باشد که مورد پذیرش اساتید دانشگاه نیز است؛ نشان می دهد جامعه‌ی دانشگاهی استان ما همچون گذشته انتخابی راهگشا و با بصیرت و داشته اند.

️رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در استان ایلام از حمایت همه جانبه‌ی اساتید و دانشجویان دانشگاه های استان از دکتر قالیباف تقدیر و تشکر کرد.

️در این نشست، اساتید، نخبگان و اعضای هیات‌های علمی دانشگاه‌های استان به بیان نکته نظرات خود حول مباحث مطروحه پرداخته و علاوه بر تاکید بر حمایت از دکتر قالیباف، تبیین گفتمان علمی و کارآمد، برنامه‌محور و مدیریت جهادی و اثربخش دکتر قالیباف را از مهمترین ماموریت‌های اساتید و جامعه‌ی علمی دانشگاهیان استان دانستند.

اخبار مرتبط