رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۴ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Sunday 21 July
  • جمعه 8 اردیبهشت 1402 - 13:47
  • کد خبر : 269824
  • دولت
  • چاپ خبر : اشتغال بیش از ۴۰۰ نفر در مجموعه تقویت فشار گاز بیات دهلران

استاندار ایلام در بازدید از ایستگاه تقویت فشار گاز دهلران گفت: مهم ترین الزام برای ادامه فعالیت پیمانکاران حوزه نفت و گاز استان گشایش حساب فعال در استان است.

به گزارش پایگاه خبری ایلام۵۳ ، حسن بهرام نیا در دومین روز از سفر خود به شهرستان دهلران، به اتفاق نماینده مردم حوزه جنوبی استان در مجلس شورای، امام جمعه دهلران و جمعی از مسئولان از ایستگاه تقویت فشار گاز بیات دهلران بازدید کرد.

استاندار ایلام در این بازدید با تاکید بر استفاده و بکارگیری نیروهای بومی در شرکت‌های حوزه نفت و گاز استان، افزود: ۷۰ درصد نیروی های ایستگاه تقویت فشار گاز «بیات»دهلران بومی هستند‌.

بهرام نیا مهم ترین الزام برای ادامه فعالیت پیمانکاران حوزه نفت و گاز استان را گشایش حساب فعال در استان ذکر کرد و گفت: استفاده از تولیدات استان از جمله تجهیزات و اقلام خوراکی از دیگر الزامات برای فعالیت پیمانکاران حوزه نفت و گاز در استان است.

وی اضافه کرد: پذیرفتنی نیست که پیمانکاران از خدمات استان استفاده کنند اما نه از نیروی بومی استفاده کنند نه گشایش حساب بانکی فعال داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام خاطرنشان کرد: ایستگاه تقویت فشار گاز بیات دهلران علاوه بر ارزآوری و توسعه اقتصاد کشور، اشتغالزایی بسیار قابل ملاحظه ای را به دنبال خواهد داشت.

وی اعلام کرد: این پروژه در سال ۹۹ شروع شده و پیشرفت قابل ملاحظه ای را دارد که این از نعمت های نظام جمهوری اسلامی است.

استاندار ایلام عنوان کرد: امروز با استفاده از توان و تخصص داخلی بیشتر محصولات حوزه نفت و گاز بومی سازی شده است و تمامی محصولات مهم و استراتژیک در داخل کشور تولید می‌شود.

گفتنی است مجموعه تقویت فشار گاز بیات دهلران در ۷ هکتار ایجاد شده است و در حال حاضر بیش از ۴۰۰ نفر و در زمان بهره‌برداری ۲۷۰ نفر در سه شیفت فعالیت خواهند کرد.

اخبار مرتبط