رفتن به بالا

پایگاه خبری فرهنگی اجتماعی ایلام 53

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱
  • الأحد ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳
  • 2022 Sunday 26 June
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 10:32
  • کد خبر : 203550
  • دولت
  • چاپ خبر : جلسات بی ثمر، موجب اضمحلال بیت المال است‌

استاندار ایلام گفت: اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری در مناطق حاشیه نشین آسیب‌های اجتماعی را تعدیل می‌کند.

به گزارش ایلام۵۳، دکتر حسن بهرام‌نیا در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر تجهیز مراکز جامع سلامت استان، اظهار کرد: اداره راهداری برای نصب نیوجرسی مرکز جامع معتادان شهر ایلام و شهرداری و دیگر دستگاه‌های مرتبط برای تجهیز این مرکز بطور جدی پای کار باشند و باید از تعدد کمیته‌ها و کارگروه‌ها خارج شویم و به دنبال اقداماتی باشیم که در جهت عملیاتی کردن مصوبات این نشست باشد.
وی با اشاره به ضرورت انجام اقدامات عملیاتی برای تجهیز مراکز معتادان متجاهر استان گفت: در این راستا برای پیشبرد اهداف تعیین شده باید از موازی کاری اجتناب شود و وظیفه هر دستگاه اجرایی باید مشخص شود که مسئولیت این مهم بر عهده معاون محترم سیاسی امنیتی استاندار ایلام است.
استاندار ایلام بر اجرای تعهد شرکت‌های بزرگ در حوزه مسئولیت اجتماعی تاکید کرد و گفت: در این راستا پتروشیمی ایلام در تجهیز مرکز جامع سلامت معتادان متجاهر چوار مساعدت کند.
بهرام‌نیا عملکرد شورای تامین و دستگاه‌های اجرایی در مبارزه با مواد مخدر رضایت بخش دانست و گفت: جمع‌آوری و اسکان معتادان متجاهر نیازمند مشارکت و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان است.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه خروجی جلسات باید بر مبنای تحول باشد، گفت: جلساتی که خروجی نداشته و بی‌ثمر باشد موجب اضمحلال بیت‌المال است‌.
وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان و بازدید از مناطق حاشیه نشین شهر ایلام گفت: اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری در مناطق حاشیه نشین آسیب‌های اجتماعی را تعدیل می‌کند و متولیان امر به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.
استاندار ایلام گفت: توجه به مناطق حاشیه‌نشین استان از جمله محله کارخانه نمک برای توسعه و پیشرفت این مناطق، موجب بازدارندگی در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مانعی برای گرایش جوانان به اعتیاد است.
وی با قدردانی از شهرداری ایلام به دلیل اجرای فعالیت عمرانی در محله‌های هانیوان و کارخانه نمک شهر ایلام گفت: اقدامات باید از چارچوب دستورالعمل خارج شود و در مرحله اجرایی قرار گیرد تا مردم خدمات دولت را لمس کنند.

اخبار مرتبط